Foto Sprawni 2017
◄ Powróć

Foto Sprawni 2017

ogólnopolski 
 
 24 02 2017 00:00

Samorządowe Przedszkole w Skaryszewie im. s. G. Sporniak oraz Stowarzyszenie „SŁONECZKO” zapraszają do udziału w konkursie fotograficznym „Foto-Sprawni” Tematyka konkursu dotyczy szeroko rozumianej problematyki osób niepełnosprawnych. W edycji 2017 konkurs będzie rozstrzygany w dwóch kategoriach: „Niepełnosprawny w kadrze” i „Niepełnosprawny autor zdjęcia”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w wersji papierowej i wraz ze zdjęciami (maksymalnie 3) wysłać na adres poczty elektronicznej: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. . Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 24 lutego 2017 r. Fotografie muszą być w formacie JPG. W tytule maila należy wpisać imię i nazwisko uczestnika. Mile widziane jest nadesłanie tych samych zdjęć w wersji papierowej na adres organizatora (warunek nie jest obowiązkowy). Rozmiary fotografii: 20 x 30 cm.

Formularz zgłoszeniowy dostępny w załączniku oraz na stronach: www.spskaryszew.szkolnastrona.pl www.stowarzyszeniesloneczko.pl oraz Facebooku (profil „Foto Sprawni”).

 

Weź udział w konkursie

Formularz zgłoszenia do konkursu 

 

Źródło: facebook.com/Foto-Sprawni-Konkurs


 
 

Dostępne terminy

  • 24 02 2017 00:00

Machinery HDR Effects 3 – potęga obrazu HDR

Machinery HDR Effects 3 to jeden z najpopularniejszych programów do tworzenia zdjęć o rozszerzonej rozpiętości tonalnej HDR (High Dynamic Range). Pierwszy program polskiej firmy Machinery HDR Software powstał w 2009 roku i od początku oferował użytkownikom bardzo intuicyjny pulpit roboczy oraz niesamowite efekty osiągane nawet z pojedynczego kadru. 

 

Więcej…

POLECANE KONKURSY