Historie codzienne
◄ Powróć

Historie codzienne

ogólnopolski 
 
 28 02 2017 00:00

Gminne Centrum Kultury i Bibliotek w Skrzyszowie zaprasza do udziału w Ogólnopolskim Konkursie Fotograficznym „Historie codzienne”. Celem konkursu jest stworzenie możliwości wyrażania swoich pasji i artystycznych zainteresowań związanych z fotografią w formie fotoreportażu. Prace będą rozpatrywane w dwóch kategoriach wiekowych: 1. Autorzy do 16. roku życia. 2. Autorzy powyżej16. roku życia. 

Konkurs ma charakter otwarty. Każdy z uczestników może nadesłać jeden fotoreportaż nigdzie wcześniej nie publikowany składający się z 5 do 8 fotografii. Zdjęcia powinny być ze sobą logicznie powiązane i jako fotoreportaż opowiadać historię osoby, miejsca, zdarzenia, przedmiotu itp. Technika wykonania prac może być dowolna. Zdjęcia winny być zapisane na płycie DVD w formacie jpg, w rozdzielczości 300 dpi przy formacie A4 (21x 30 cm). Nie należy przysyłać wywołanych fotografii. Do przesłanych prac należy dołączyć kartę zgłoszenia, która jest dostępna na stronie internetowej GCKiB. Opłata za udział w konkursie wynosi 30 zł. Prace należy dostarczyć do  28 lutego 2017 r. na adres: Gminne Centrum Kultury i Bibliotek, 33-156 Skrzyszów 638, woj. Małopolskie. 

 

Organizator przewiduje po trzy nagrody pieniężne w każdej kategorii: 

I miejsce -1000 zł

II miejsce -700 zł

III miejsce -500 zł

 

Regulamin konkursu 

Karta zgłoszenia do konkursu 

 

Źródła: gcb-skrzyszow.pl


 
 

Dostępne terminy

  • 28 02 2017 00:00

POLECANE KONKURSY

 

 

 

 

Nasza fotoksiążka od Saal Digital

W ostatnim czasie mieliśmy przyjemność udziału w teście konsumenckim zorganizowanym przez firmę Saal Digital. Wśród oferowanych przez firmę fotoproduktów znajdują się odbitki, fotoksiążki, fotoobrazy, fotoprezenty, kartki, plakaty i produkty biznesowe. Test obejmował fotoksiążkę w twardej oprawie, którą mogliśmy przygotować według własnej koncepcji. Postanowiliśmy, że przygotujemy ją w formie albumu rodzinnego.

Więcej…